Yhteystiedot

Ammattiosaston toimikunta ja muu hallinto 2021 - 2022

 

Varsinaiset jäsenet

    
     
Jari Pellikkapuheenjohtaja, tiedottaja, some jpellikka943@gmail.com
Filip Djordjevicvarapuheenjohtaja, nuorisovastaava filip.djordjevic@posti.com 
Merja Rauhavuorisihteeri merja.rauhavuori@posti.com
Maarit Kuikkavarasihteeri maarit.kuikka@posti.com
Jouko Luttinenopintosihteeri, tiedottaja jouko.luttinen@posti.com
Pertti Touhonentositteidentarkastaja pertti.touhonen@posti.com
Helena AarnioPasilli- lehden päätoimittaja       

helena.aarnio@posti.com

pasilli.lehti@gmail.com

Aleksi Andersson  aleksi.andersson@posti.com
Jari Havunen  jari.havunen@posti.com
     

Varajäsenet

    
     
Ali Lampitositteidentarkastaja ali.lampi@posti.com
Isto Kuusisto  isto.kuusisto@posti.com
Jarno Laamanen  jarno.laamanen@posti.com
Eija Heikkilä  eija.i.heikkila@posti.com
     

Toimikunnan ulkopuoliset tehtävät

    
Sami Mäkinentaloudenhoitaja  smakinen75@gmail.com
Ilkka Silojäsensihteerip. 041-5267577 ilkka.silo@posti.com
Petteri Karhulasivun ylläpito  petteri.karhula@posti.com
     
     
     

Pasilli- lehden toimituskunta

    

Helena Aarnio

 

   

Jari Havunen

    

Jouko Luttinen

    

Aleksi Andersson

    

Ali Lampi