Yhteystiedot

Ammattiosaston toimikunta ja muu hallinto 9.3.2019 - 03/2020

Jari Pellikka

Ammattiosaston puheenjohtaja, Tiedotus

jpellikka943@gmail.com

 

 

Toimikunnan jäsenet

   
    
Isto Kuusistotositteiden tarkastusp. 040-8229515isto.kuusisto@posti.com
Jouko Luttinen

varapuheenjohtaja,

tiedotus, opintosihteeri

p. 050-4767625jouko.luttinen@posti.com
Merja Rauhavuorivarasihteerip. 050-5222535merja.rauhavuori@posti.com
Helena AarnioPasilli -lehden päätoimittaja     helena.aarnio@posti.com
pasilli.lehti@gmail.com
    
Pertti Touhonentositteiden tarkastusp. 040-5539040pertti.touhonen@posti.com
Jari Havunensihteerip. 050-5721446jari.havunen@posti.com
Aleksi Andersson   
    

Toimikunnan varajäsenet

   
Tom Englund  tom.englund@posti.com
Maarit Kuikka  maarit.kuikka@posti.com
Eija Heikkilä  eija.i.heikkila@posti.com
Ali Lampi   
    
    

Toimikunnan ulkopuoliset

   
Sami Mäkinentaloudenhoitaja smakinen75@gmail.com
Ilkka Silojäsensihteerip. 041-5267577ilkka.silo@posti.com
Toivo Saksalatoiminnantarkastaja topisaksala@gmail.com
Petteri Karhulasivun ylläpito petteri.karhula@posti.com
Minna Ahonenvaratoiminnantarkastaja  
    
    

Pasilli- lehden toimituskunta

   

Helena Aarnio

 

  

Jari Havunen

   

Jouko Luttinen

   

Aleksi Andersson

   

Ali Lampi